Автозапчатини

Виявили несправність авто? Потрібна заміна деталей?

Компанія «Тріал» Вам у цьому допоможе!

Підприємство «Тріал», що знаходиться у Львові, займається продажем автозапчастин широкої групи: моторна і ходова частини, запчастини для гальмівної та  охолоджувальної систем, електрика,  фільтри, мастила та багато іншого.

Реалізація деталей до авто не обмежується кількома групами автомобілів, як це зазвичай практикується у більшості аналогічних компаній. Наше підприємство пропонує своїм клієнтам автозапчастини для авто різних марок: від вітчизняних до іномарок, від легкових до вантажних. Широкий асортимент продукції дозволяє кожному клієнту, не витрачаючи багато часу на пошуки, одразу ж знайти потрібну йому деталь кращої якості та ще й за доступною ціною.

Саме якість та порівняно низькі ціни – основна відмінність продукції, яку реалізує компанія. Це стало можливим завдяки тісній співпраці з кращими вітчизняними та іноземними виробниками та постачальниками запчастин.

Як результат, потрібну авто деталь ви можете забрати одразу ж при її купівлі. А у випадку її тимчасової відсутності на складі магазину, потрібну запчастину Вам зможуть доставити у вказане місце в найкоротший термін.

Замовлення запчастин можливе кількома способами:

1. Знайти її самостійно у автокаталозі

2. Замовити потрібну деталь по VIN-коду

3. Доручити кваліфікованим працівникам компанії здійснити підбір та оформити замовлення потрібної запчастини за її кодом.

У будь-якому випадку, звертаючись у компанію «Тріал», Вам гарантована професійна консультація та допомога у правильному виборі потрібної деталі. Кваліфіковані поради співробітників підприємства дозволять Вам швидко і безпомилково обрати необхідну запчастину, зекономивши при цьому як свій час, так і гроші. А при потребі ми зможемо якісно і професійно встановити придбану Вами деталь на авто та надати гарантію як на деталь, так і на роботу

Пам’ятайте:

 Ми працюємо для Вас!

675765