Автозапчастини

Виявили несправність авто? Потрібна заміна деталей?

Компанія «Тріал» Вам у цьому допоможе!

Підприємство «Тріал», що знаходиться у Львові, займається продажем автозапчастин широкої групи:

  • моторна і ходова частини,
  • запчастини для гальмівної та охолоджувальної систем,
  • електрика,
  • фільтри,
  • мастила та багато іншого.

Реалізація деталей до авто не обмежується кількома групами автомобілів, як це зазвичай практикується у більшості аналогічних компаній. Наше підприємство пропонує своїм клієнтам автозапчастини для авто різних марок: від вітчизняних до іномарок, від легкових до вантажних. Широкий асортимент продукції дозволяє кожному клієнту, не витрачаючи багато часу на пошуки, одразу ж знайти потрібну йому деталь кращої якості та ще й за доступною ціною. Саме якість та порівняно низькі ціни – основна відмінність продукції, яку реалізує компанія. Це стало можливим завдяки тісній співпраці з кращими вітчизняними та іноземними виробниками та постачальниками запчастин. Як результат, потрібну автодеталь ви можете забрати одразу ж при її купівлі. А у випадку її тимчасової відсутності на складі магазину, потрібну запчастину Вам зможуть доставити у вказане місце в найкоротший термін.

Замовлення запчастин можливе кількома способами:

  1. Знайти її самостійно у автокаталозі.
  2. Замовити потрібну деталь по VIN-коду
  3. Доручити кваліфікованим працівникам компанії здійснити підбір та оформити замовлення потрібної запчастини за її кодом.

У будь-якому випадку, звертаючись у компанію «Тріал», Вам гарантована професійна консультація та допомога у правильному виборі потрібної деталі. Кваліфіковані поради співробітників підприємства дозволять Вам швидко і безпомилково обрати необхідну запчастину, заощадивши при цьому як свій час, так і гроші. А при потребі ми зможемо якісно і професійно встановити придбану Вами деталь на авто та надати гарантію як на деталь, так і на роботу.

(032) 242 3770

Ми працюємо для Вас!